O mně

Zabývám se linuxovými systémy, embedded zařízeními, síťovými technologiemi, databázemi a skriptováním. Běžně programuji v Javě, C#, PHP a bashi, provozuji databáze MySQL, Firebird a Oracle a spravuji systémy založené na Linuxu i Windows. Mám zkušenosti s nasazením VoIP a to jak na straně serveru (Asterisk, Nortel), tak na straně telefonů. Mou specializací je integrace různých systémů, např. ověřování pomocí Active Directory, webservices, mapové systémy, atd.

Protože provozuji vlastní servery, aktivně se zabývám bezpečností a zvažuji možné hrozby. Mám za sebou několik úspěšných průniků do cizích systémů a získané zkušenosti dále využívám k rozšiřování mých znalostí a zlepšení zabezpečení mnou spravovaných systémů.

Momentálně studuji poslední ročník oboru Telekomunikace a radiotechnika na FEL ČVUT, zaměření Rádiové komunikační, navigační a radarové systémy. Absolvoval jsem bakalářský obor Výpočetní technika a jeden semestr jsem strávil na Ajou University v Jižní Koreji. Více než 4 roky zároveň pracuji jako IT administrátor v Europ Assistance s.r.o., kde mám na starosti výše zmíněné technologie a mnohé další.

Domluvím se anglicky, pasivně ovládám němčinu a mám základy ruštiny a korejštiny.

Mezi mé zájmy patří zejména cestování, sport a outdoorové aktivity.

CV ke stažení | resume in English