Ztracen v Koreji

Ztracen v Koreji
Deníček jednoho exchange studenta z FELu

Zkouškové v2.0

11 června, 2009

A je to tady zas, opruz na devět. Musím se pochlubit, už jsem byl 2x v knihovně (resp. studovně). Bohužel ani jednou jsem se tam vůbec nic nenaučil; ostatně s tím jsem tam ani nešel 🙂

Dneska jsme prezentovali projekt pro Web Programming…na to, kolik jsme na tom zase strávili času, nic moc 🙁 To programování mě fakt ubíjí; zejména to, že logiku to nemá žádnou a člověk jenom dělá GUI, aby to nějak vypadalo a bylo klikatelný. Ještě nám zbejvá projekt na Embedded Software; tam je nejvtipnější, že ten génius po nás chce víc dokumentace než samotný práce…obávám se, že u nás neuspěje. Na Computer Network musíme zase udělat extrakt z nějakýho paperu, to taky neni nic pro mě.

A příští tejden mám 5 zkoušek, každej den jednu. Potěš. Navíc jsou tam nějaký nahrazovaný hodiny za státní svátek! V pátek je pak rozlučková párty a pak se to tady bude pomalu vylidňovat 🙁 Příští víkend se ještě koná poslední YHTC trip…ale fakt nevim, jestli na to budu mít v rámci příprav na odjezd čas.

Navíc musím pro naše pařížské cyklisty konečně nastavit tu SMS bránu!

Soutěž s večeřema jsme rozšířili o obědy a skončí v pondělí 22. června; aktuálně má Ondra 3+1, Justus 2+1 a já jenom 2 (zejtra snad Justuse díky Yuně doženu!). Bonus body jsou, když slečna zaplatí za oba.

No tak jako tak…zbejvá mi tady slabých 10 dní 🙁

2 Responses to “Zkouškové v2.0”

  1. comment number 1 by: Maca

    Džavy, tu bránu zatím zase tolik nepotřebujeme, radši si to tam ještě pořádně užij! Nebo aspoň udělej další testy na maximum bodů:-)

  2. comment number 2 by: Džavy

    Neboj na známky tady nejsem, SMS udělám radši 🙂 Dneska bod žádnej, nakonec na mě byly slečny dvě 🙁

Leave a Reply

Name

Mail (never published)

Website